Szlifierz 9.5 EUR/g.+kwatera gratis +dieta BERLIN

PRACA – NIEMCY – SZLIFIERZ METALI
Zatrudnimy Szlifierzy Metali do Niemiec. Zatrudnienie na niemiecka Umowę o Pracę.
Praca od GRUDZIEŃ 2018/STYCZEŃ 2019. Miejsce Pracy BERLIN.

STAWKA: 9,49 EUR brutto/godz.+dieta 20 EUR netto/dzień. Pracodawca organizuje i opłaca Zakwaterowanie.
Dodatkowo Dla każdego Pracownika Pracodawca płaci 200 EUR tzw. rozłąkowego co miesiąc.
Praca 6 dni w tyg.po 10 godzin dziennie. System jednozmianowy.

WYMAGANIA:
Umiejętności szlifowania tak aby nie wcinać się w materiał za dużo, czyli dobra umiejętność obsługi szlifierki.
Trzeba wyrobić normę dzienna w 10 godzinach pracy.
Osoby które przekroczą normę dzienna mogą przejść na płatność od wyszlifowanej tarczy,

ZADANIA:
Szlifowanie Tarcz Hamulcowych do Samochodów Ciężarowych.

Niemiecki nie jest wymagany,
Auto nie jest wymagane
Zakwaterowanie 300 m od Miejsca Pracy.

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.