Spawacz TIG 12€/godz.+dieta 60€ netto/dzień +kwatera opłacona! NIEMCY

Zatrudnimy SPAWACZY TIG 141 na stal czarna i nierdzewna.
Zatrudniamy na Niemiecka Umowe o Pracę + wszystkie świadczenia niemieckie.

Praca od STYCZEŃ 2019
Miejsce Pracy: DORTMUND, MUNSTER, (Zaglebie Ruhry).

PROJEKT/ZATRUDNIENIE DO MARZEC 2019

STAWKA:
od 12,03 EUR do 13 EUR brutto/godz. + Dieta 60 euro netto/dzien przepracowany.

Do STAWKI dochodza procenty z igz czyli: powyżej 41 godziny w tygodniu płatne 25% wiecej,
za soboty 25% więcej, za niedziele 50% wiecej.

Ilość przepracowanych godzin w tygodniu od od 50 do 60 tygodniowo.
Zakwaterowanie organizuje i opłaca PRACODAWCA!! Pokoje 1 lub 2 osobowe.

Pracownikom przysługuje 2 dni urlopu w miesiącu płatnego.

WYMAGAMY:
niemiecki mocne podstawy + rozumienie poleceń i zadań w pracy.
doświadczenie min. 5 lat w branży.

ZADANIA:
Spawanie rurociągów Do spawania rury 25 % pod rtg!!
Potrzebne SCC016 lub VCA. Pracodawca pomaga w wyrobieniu SCC

Możliwość wyrobienia certyfikatów przez FIRMĘ.