SPAWACZ MAG 13 EUR brutto/godz.+kwatera opłacona+dieta 24 EUR netto/dzien.Niemiecka Umowa o Prace.Praca Niemcy od Styczen 2019

  • Stawka / h :
    € 13 / brutto/godz.
  • Forma zatrudnienia:
    Tymczasowa
  • Wystawiono:
    3 lata temu
  • Stanowisko:
    Spawacz MIG/MAG
  • Ostateczny termin:
    Open
  • Języki:
    German

Zatrudnimy  dwóch Spawaczy MAG do NIEMIEC.

Praca od 21 STYCZEN 2019. Miejsce pracy: Eisleben Niemcy wschodnie

PRACODAWCA: Niemiecka Agencja Pracy. Umowa o Pracę na Niemieckich Warunkach.

OFERUJEMY :

– niemiecka umowę o prace

 STAWKA:
13,00 EUR  brutto/godz. + Dieta 24,00 EUR  netto za dzień pracy + 100 EUR zwrot kosztów dojazdu do NIEMIEC.

PRACODAWCA organizuje i opłaca Zakwaterowanie!!

 ZADANIA:

Spawanie części do maszyn rolniczych.  Spawanie rur (głównie) i blach

 WYMAGAMY:

– znajomość język niemieckiego.

–  czytanie rysunków technicznych

– doświadczenie i umiejętności w spawaniu + czytanie rysunków technicznych

– aktualne uprawnienia,

– własne auto do wyjazdu konieczność!!

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika. Pracodawca zwraca 100 EUR kosztów dojazdu.