PRACA – STOLARZ BUDOWLANY – DEKARZ – CIESLA – NIEMCY – NIEMIECKI PRACODAWCA – NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ –  PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE

  • Lokacja:
  • Stawka / h :
    do negocjacji
  • Forma zatrudnienia:
    Stała
  • Wystawiono:
    1 rok temu
  • Stanowisko:
    Stolarz
  • Ostateczny termin:
    20 lipca 2021
PRACA – STOLARZ BUDOWLANY – DEKARZ – CIESLA – NIEMCY – NIEMIECKI PRACODAWCA – NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ –  PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE.
MIEJSCA PRACY: Frankfurt/M , ULM, DREZNO , BERLIN.
Zatrudnienie od 27.07.2020  03.08.2020 i w kolejnych tygodniach. Projekt przewidziany do Grudzień 2020.

Niemiecki Pracodawca poszukuje Stolarzy Budowlanych , Dekarzy, cieśli na projekty do NIEMIEC.
PRACODAWCA: Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Prace.
STAWKA : od 15,00 EUR  – 20,00 EUR brutto/godz.
Zakwaterowanie organizuje  i opłaca PRACODAWCA.
ZADANIA: MONTAŻ SZKIELETÓW  DOMÓW Z ELEMENTÓW DREWNIANYCH i MONTAŻ DACHÓW w/g Planów i Rysunków Technicznych.
STANOWISKO PRACY: MONTAŻ KONSTRUKCJI DOMÓW NA  BUDOWACH.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
zawód wyuczony  Stolarz  lub  Cieśla   lub Dekarz.
znajomość jez. niemieckiego: komunikatywnie w rozmowie (B1)
Konieczność posiadania własnego pojazdu w celu dojazdu na miejsce świadczenia pracy.
APLIKACJE CV
 BIURO   T :+48 515 526 657

miejsce