PRACA – NIEMCY – MALARZ BUDOWLANY – NIEMIECKI PRACODAWCA – NIEMIECKA UMOWA – PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE

  • Lokacja:
  • Stawka / h :
    do negocjacji
  • Forma zatrudnienia:
    Stała
  • Wystawiono:
    1 rok temu
  • Stanowisko:
    Malarz budowlany
  • Ostateczny termin:
    21 lipca 2021
Oferta Pracy dla Teamów Dwuosobowych i Samodzielnych MALARZY.

Niemiecki Pracodawca zatrudni   MALARZY BUDOWLANYCH.

Zatrudnienie od 27.07.2020 03.08.2020  i w kolejnych tygodniach.
STAWKA: 12,00  EUR netto + Übernachtung ( nocleg opłaca Pracodawca).
STAWKA: 14,00 – 15,00 EUR netto ohne Übernachtung ( Nocleg opłaca Pracownik).
PRACODAWCA:  Niemiecka Agencja Pracy.
Zatrudnienie na Niemiecka Umowa o Prace.
Tygodniową zaliczkę w wys. 200 € można zawsze otrzymać  pod warunkiem przeslania podpisanych kart godzinowych.
ZADANIA: Malowanie wewnętrzne  natryskowe pomieszczeń.
WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
doświadczenie w branży (nie jest wymagany zawód branżowy),
niemiecki podstawowy – branżowy A2,
własne AUTO  do wyjazdu do Niemiec.
UWAGA! Koszty dojazdu na miejsce wykonywania pracy do Niemiec leżą po stronie Pracownika.
Aplikacje CV kierować prosimy na: biuro@kozow.eu
 BIURO T  + 48 515 526 657

miejsce