PRACA – MALARZ BUDOWLANY  –  HOLANDIA – HOLENDERSKI PRACODAWCA – OPŁACONE ZAKWATEROWANIE

  • Lokacja:
  • Stawka / h :
    do negocjacji
  • Forma zatrudnienia:
    Stała
  • Wystawiono:
    1 rok temu
  • Stanowisko:
    Malarz budowlany
  • Ostateczny termin:
    9 lipca 2021

Zatrudnienie od 06.07.2020 , 13.07.2020 i w kolejnych tygodniach.
Poszukujemy Malarzy Budowlanych  na projekty  do Holandii.
Pracodawca: Holenderska Agencja Pracy.
Oferta dla Samodzielnych Malarzy i Teamów  Dwu – Trzy osobowych.
STAWKA: od 550 EUR do 600 EUR netto/tydzień  = 40 godz.Pracy .
Pracodawca organizuje i opłaca Zakwaterowanie.
WYMAGANIA:
doświadczenie w branży (zawód nie jest konieczny),
znajomość angielskiego lub niemieckiego, własny samochód!
ZADANIA: MALOWANIE + MONTAZ PŁYT R-G + SZPACHLOWANIE + PRACE WYKOŃCZENIOWE.
Uwaga! Koszty dojazdu do Holandii po stronie Pracownika.

Aplikacje CV prosimy kierować pod: biuro@kozow.eu
Biuro Rekrutacyjne Kozów
www.rekrutacja.kozow.eu
Email: biuro@kozow.eu
BIURO T : +31 619 240 683     T : + 48 515 526 657

miejsce