PRACA  – ELEKTRYK BUDOWLANY – NIEMCY –  NIEMIECKI PRACODAWCA – NIEMIECKA UMOWA – PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE

  • Lokacja:
  • Stawka / h :
    do negocjacji
  • Forma zatrudnienia:
    Stała
  • Wystawiono:
    1 rok temu
  • Stanowisko:
    Elektryk
  • Ostateczny termin:
    21 lipca 2021

Oferta dla Samodzielnych Elektryków.

Niemiecki Pracodawca zatrudni   ELEKTRYKÓW BUDOWLANYCH.
Zatrudnienie od 27.07.2020  03.08.2020 i w kolejnych tygodniach.

STAWKA:12,00  EURO netto/godz. + Übernachtung ( Nocleg opłaca PRACODAWCA).
STAWKA: 14,00 –  15,00  EURO netto/godz.  ohne Übernachtung (Nocleg opłaca Pracownik).

PRACODAWCA:  Niemiecka Agencja Pracy.
Zatrudnienie na niemiecką umowę o prace.
Ważne! Po przesłaniu podpisanych kart godzinowych można otrzymać tygodniową zaliczkę w wys. 200 €.

ZADANIA:
ELEKTRYKA BUDOWLANA – MONTAŻ TRAS KABLOWYCH.
WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
doświadczenie w branży,  zawód branżowy lub uprawnienia SEP,
niemiecki podstawowy – komunikatywny (A2),
własny samochód służący do dojazdu na miejsce wykonywania pracy w Niemczech.
UWAGA! Koszty dojazdu do Niemiec leżą po stronie Pracownika.
APLIKACJE CV prosimy kierować na: biuro@kozow.eu

Biuro Rekrutacyjne Kozów

BIURO   T + 48 515 526 657

miejsce