PIELĘGNIARKI DYPLOMOWANE – NIEMCY – NIEMIECKI PRACODAWCA – NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ – OPŁACONA PODRÓŻ  I ZAKWATEROWANIE – STAWKA:  30 EUR / H

  • Lokacja:
  • Stawka / h :
    do negocjacji
  • Forma zatrudnienia:
    Stała
  • Wystawiono:
    1 rok temu
  • Stanowisko:
    Opiekun/ka osób starszych
  • Ostateczny termin:
    9 lipca 2021
PIELĘGNIARKI DYPLOMOWANE – NIEMCY – NIEMIECKI PRACODAWCA – NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ – OPŁACONA PODRÓŻ  I ZAKWATEROWANIE – STAWKA:  30 EUR / H (zatrudnienie w niemieckich Domach Opieki, szpitalach, klinikach)
PRACODAWCA:
NIEMIECKA AGENCJA PRACY.
Umowa o pracę na niemieckich i bardzo korzystnych warunkach.

Od pierwszego dnia pracy odprowadzane są składki emerytalne dla Pracownika.
Zakwaterowanie organizuje i opłaca Pracodawca.
Koszty podroży z Polski do Niemiec  opłaca Pracodawca.
Praca od  lipca, sierpnia jak i w kolejnych miesiącach roku 2020.
Miejsce Pracy, landy: Bawaria , Baden Wurttemberg , Hessen.
STAWKA: 30,00 EUR brutto/godz.
dodatkowo dieta od 10,00 EUR do 24,00 EUR netto za dzień pracy.
Pracownicy dojeżdżający własnym autem do pracy otrzymują tzw. Kilometrówkę  = 0,30 euro cent za każdy kilometr.
ZADANIA:
Kompleksowa opieka i wspieranie Pacjentów,
opieka nad chorymi ściśle  w/g zaleceń lekarza,
wsparcie Podopiecznych przy rehabilitacji.
WYMAGANIA:
Nostryfikacja Dyplomu,
ukończona szkoła na kierunku pielęgniarstwo minimum 3 lata lub
ukończona szkoła na kierunku opiekun środowiskowo/medyczny minimum 3 lata,
niemiecki komunikatywny B1/B2.
Uwaga! Zatrudniamy do 55 roku życia.
Aplikacje CV  w jez. polskim lub niemieckim prosimy kierować pod: biuro@kozow.eu
Biuro Rekrutacyjne Kozów
BIURO : T + 48 515 526 657

miejsce