Opieka Osób Starszych Praca Niemieckie Domy Opieki

PRACA DLA OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH – NIEMIECKIE DOMY OPIEKI.
PRACODAWCA: NIEMIECKA AGENCJA PRACY. ZATRUDNIENIE NA NIEMIECKA UMOWE O PRACE.

PRACA W SYSTEMIE 3 ZMIANOWYM DODATEK ZA PRACE
NA 2 i 3 ZMIANE + DNI SWIĄTECZNE 25% 50% 100%

Zatrudnienie od STYCZEŃ 2019.

STAWKA: 13 euro brutto/godz. dla Opiekunow bez Certyfikatu lub Dyplomu Opiekuna Osób Starszych.
STAWKA: 14 euro brutto/godz.dla Opiekonów z Certyfikatem lub Dyplomem Opiekuna Osob Starszych.

DIETA:10 euro netto za kazdy przepracowany Dzień.

WYNAGRODZENIE: Od 1600 do 1800 euro netto/m-c.

OD PIERWSZEGO DNIA PRACY ODPROWADZANE SKŁADKI EMERYTALNE DLA PRACOWNIKA.

ZADANIA:
KOMPLEKSOWA OPIEKA OSOBY STARSZEJ.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
DOŚWIADCZENIE W OPIECE min. 1 rok
ZNAJOMOŚĆ JĘZ. NIEMIECKIEGO KOMUNIKATYWNIE W MOWIE.

APLIKACJE CV TYLKO W JĘZ. NIEMIECKIM.

KOSZTY PODRÓŻY + ZAKWATEROWANIE OPŁACA FIRMA.
DLA KAŻDEGO PRACOWNIKA POKÓJ JEDNOOSOBOWY.