Ślusarz 13€ brutto/godz. + dieta od 6€ do 7€ netto za każdą przepracowaną godz. Zakwaterowanie organizuje Pracodawca! NIEMCY

ŚLUSARZ MASZYNOWY –  PRACA – NIEMCY

PRACODAWCA: Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace.

STANOWISKO PRACY: HALE PRODUKCYJNE, WARSZTATY ŚLUSARSKIE

PRACA: od  07.01.2019

MIEJSCE PRACY: EBERBACH okolice HEIDELBERG.

STAWKA:  do 13,00 EUR brutto/godz.

Dieta: od 6,00 EUR  do 7,00  EUR netto  za każdą przepracowaną godzinę,
Zakwaterowanie organizuje Pracodawca. Pracownik opłaca Kwaterę.

ZADANIA:

Montaż Nowych Maszyn Produkcyjnych, Budowlanych w/g Schematów i Planów.

Konserwacja i czyszczenie Maszyn funkcjonujących.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:

doświadczenie i umiejętności w pracach ślusarskich +  czytanie rysunków technicznych,

znajomość jęz. niemieckiego podstawy ,
auto do wyjazdu nie jest wymagane!!  zawód branżowy nie jest wymagany!!

Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.