Monterów Rurociągów 11€/godz.+kwatera +dieta 50€ /dzień NIEMCY

Zatrudnimy Monterów Rurociągów z Izometrykiem do Niemiec.
Zatrudniamy na Niemiecka Umowę o Pracę + wszystkie świadczenia niemieckie.

Praca od STYCZEŃ 2019. PROJEKT / ZATRUDNIENIE do MARZEC 2019. BUDOWY: Zagłębie Ruhry, Dortmund, Munster.

STAWKA:
od 11.00 EUR do 12 EUR brutto/godz. + Dieta 50,00 EUR netto/dzień przepracowany.

Do STAWKI dochodzą procenty z igz czyli: powyżej 41 godziny w tygodniu płatne 25% więcej,
za soboty 25% więcej, za niedziele 50% więcej. Ilość przepracowanych godzin w od 50 – 60 godzin tygodniowo!!

Zakwaterowanie organizuje i opłaca PRACODAWCA!!.
Pokoje 1 lub 2 osobowe. Pracownikom przysługuje 2 dni urlopu w miesiącu płatnego.

Możliwość wyrobienia SCC lub VCA przez FIRMĘ.

WYMAGANIA:
znajomość niemieckiego podstawy + doświadczenie w branży,
czytanie rysunków izometrycznych.

ZADANIA:
Montaż i Demontaż Armatury i Rurociągów w Rafinerii. Płaszcze ,Uszczelki, Zawory.
Przeprowadzanie Prób Wodnych.