Monter Rurociągów 11,00 EUR brutto/godz.+Dieta 44 EUR netto/Dzien.Niemiecka Umowa o prace.Praca od 08.04.2019 – NIEMCY.

Zatrudnimy Monterów Rurociągów  z Izometrykiem do Niemiec.
Zatrudniamy na Niemiecka Umowe o Pracę + wszystkie świadczenia niemieckie.

Praca od  08.04.2019,  15.04.2019  i w kolejnych Tygodniach.
BUDOWY: HAIDEN okolice DORTMUND

STAWKA:
od 10.03 EUR do 11.00 EUR  brutto/godz. + Dieta 44,00 EUR  netto/dzien przepracowany.
Do STAWKI   dochodza procenty z igz czyli: powyżej 41 godziny w tygodniu płatne 25% wiecej,

za soboty 25% więcej, za niedziele 50% wiecej. Ilość przepracowanych godzin w od 50 – 60 godzin tygodniowo!!

Zakwaterowanie organizuje i opłaca PRACODAWCA!!. Pokoje 1 lub 2 osobowe.

Pracownikom przysługuje 2 dni urlopu w miesiącu płatnego.  Możliwość wyrobienia SCC  lub VCA  przez FIRMĘ.

WYMAGANIA:
doswiadczenie w branzy, + czytanie rysunków izometrycznych.
niemiecki nie jest wymagany!!

ZADANIA:

Znajomość  rysunek izometryczny do montazu,  prefabrykacje rurociagu czyli skladanie z prostej rury, rurociagu wedlug izometryka. Głównie chodzi o montaz gotowych rur wedlug izo

Montaz i Demontaż Armatury i Rurociągów w Rafinerii. Płaszcze ,Uszczelki, Zawory.
Przeprowadzanie Prób Wodnych.