Monter Rur 12 EUR brutto/godz.+Dieta 49 EUR netto/dzień.Niemiecka Umowa o Pracę. Praca NIEMCY.

PRACA – NIEMCY – MONTER RUR

Zatrudnimy Monterów Rur  do Niemiec.

Zatrudnienie od styczeń 2019.

Miejsce Pracy BERLIN. Praca w Systemie Zmianowym.
PRACODAWCA: Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.
ZADANIA DLA PRACOWNIKÓW:
Montaż Przewodów Rurowych ze Stali Nierdzewnej i z Miedzi.
Osadzanie Paneli Sterujących w Obszarze Pneumatycznym, Hydraulicznym.

Lutowanie Przewodów Miedzianych oraz Kształtek Rurowych w zamkniętych Systemach Chłodzących i Grzewczych.

Wykonywanie Prac zgodnie z  Rysunkiem  Technicznym i Schematami w Budowie Pojazdów Szynowych.
WYMAGANIA OD KANDYDATÓW:
Ukończone Wykształcenie Montera Rur lub Kwalifikacje  + Doświadczenie Niemiecki Podstawy.
Samodzielność w Wykonywaniu Zadań. Czytanie Rysunków Technicznych.
OFERUJEMY:
STAWKA: 12 EUR brutto/godz.+ Dieta 49 EUR netto/dzień przepracowany + Dodatki Branżowe.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.