Monter instalacji sanitarnych 14 EUR netto/godz.+dieta 7 EUR netto/godz. Niemiecka Umowa o Prace.Praca Niemcy od styczen 2019

  • Stawka / h :
    € 14 / brutto/godz.
  • Forma zatrudnienia:
    Tymczasowa
  • Wystawiono:
    3 lata temu
  • Stanowisko:
    Monter Wod-Kan-Gaz
  • Ostateczny termin:
    Open
  • Języki:
    German
PRACA – HYDRAULICY  – NIEMCY.  PRACA od  21.01.2019  ,   28.01.2019 i w kolejnych Tygodniach.
PRACODAWCA:  Niemiecka Agencja Pracy.   Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Pracę.

Oferta dla Samodzielnych Hydraulikow i Dwojek + auto.
STAWKA: 14,00 euro brutto/godz.+ dieta 7,00  euro netto za godz.wypracowaną.
Pracodawca organizuje Zakwaterowanie.  Kwatere opłaca Pracownik.

ZADANIA:Montaz Sieci Woda – Gaz – Ogrzewanie.WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
niemiecki komunikatywny  + zawod branzowy  + kilkuletnie doswiadczenie w branzy,
auto do wyjazdu nie jest wymagane!!
Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.