MALARZE BUDOWLANI –  PRACA  – NIEMCY – NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ

  • Lokacja:
  • Stawka / h :
    do negocjacji
  • Forma zatrudnienia:
    Stała
  • Wystawiono:
    1 rok temu
  • Stanowisko:
    Malarz budowlany
  • Ostateczny termin:
    9 lipca 2021
MALARZE BUDOWLANI –  PRACA  – NIEMCY – NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.
LOKALIZACJA PRACY  LANDY :  Bawaria , Baden- Wurttemberg , Hesja.
Niemiecki Pracodawca poszukuje Malarzy Budowlanych na projekty do Niemiec. Zatrudnienie od  06.07.2020,  13.07.2020 , 20.07.2020   i w kolejnych tygodniach.
PRACODAWCA: Niemiecka Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.
OFERTA PRACY dla SAMODZIELNYCH MALARZY i TEAMOW DWUOSOBOWYCH.
OPCJA 1
STAWKA: Dla Malarzy z zawodem lub listem Czeladniczym
14.50 euro brutto/godz.+ DIETA  6.50 euro netto/godz.   Pracownik opłaca Zakwaterowanie.
14.00 euro brutto/godz + DIETA 7.00 euro netto/godz.    Pracownik opłaca Zakwaterowanie.
14.00 euro brutto/godz. +DIETA 1,75 euro netto/godz.    PRACODAWCA opłaca Zakwaterowanie.
OPCJA 2
STAWKA : Dla Malarzy bez Zawodu i bez listu Czeladniczego.
14.00 EUR brutto/godz. + DIETA 6,00 EUR netto/godz . Pracownik opłaca Zakwaterowanie.
12.00 euro brutto/godz. + DIETA 6.50 euro netto/godz.  Pracownik opłaca Zakwaterowanie.
Pracodawca organizuje Zakwaterowanie.  Kwaterę opłaca Pracownik ( bez OPCJI 14 + 1.75).
Ubranie Robocze + Buty Robocze Zapewnia Pracodawca  bezpłatnie.
ZADANIA: Prace Wstępne  ,Prace Malarskie + Tapetowanie , Montaż  Plyt R-G. + Szpachlowanie.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
niemiecki komunikatywny  + zawód malarz lub technolog robot wykończeniowych ( OPCJA 1)

wymagane jest auto do wyjazdu do Niemiec
( OPCJA 14 + 7, 12.00 + 6.50).
Uwaga! Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.
APLIKACJE CV  prosimy kierować pod: biuro@kozow.eu
Biuro Rekrutacyjne Kozów
BIURO  T + 48 515 526 657