MALARZE BUDOWLANI – NIEMCY – NIEMIECKI PRACODAWCA – NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ

  • Lokacja:
  • Stawka / h :
    do negocjacji
  • Forma zatrudnienia:
    Stała
  • Wystawiono:
    1 rok temu
  • Stanowisko:
    Malarz budowlany
  • Ostateczny termin:
    10 lipca 2021

MALARZE BUDOWLANI –  PRACA  – NIEMCY – NIEMIECKI PRACODAWCA – NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ
OFERTA PRACY dla SAMODZIELNYCH MALARZY i TEAMOW DWUOSOBOWYCH.
Niemiecki Pracodawca poszukuje Malarzy Budowlanych.
Zatrudnienie od 06.07.2020 i w kolejnych tygodniach.
PRACODAWCA: Niemiecka Agencja Pracy.
Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
OPCJA 1
STAWKA: Dla Malarzy z zawodem lub listem Czeladniczym
14.50 euro brutto/godz.+ DIETA  6.50 euro netto/godz.   Pracownik opłaca Zakwaterowanie.
14.00 euro brutto/godz + DIETA 7.00 euro netto/godz.    Pracownik opłaca Zakwaterowanie.
14.00 euro brutto/godz. +DIETA 1,75 euro netto/godz.    Pracodawca opłaca Zakwaterowanie.
OPCJA 2
STAWKA : Dla Malarzy bez Zawodu i bez listu Czeladniczego.
14.00 EUR brutto/godz. + DIETA 6,00 EUR netto/godz . Pracownik opłaca Zakwaterowanie.
13.00 euro brutto/godz. + DIETA 6.50 euro netto/godz.  Pracownik opłaca Zakwaterowanie.
WYNAGRODZENIE MIESIĘCZNE (przepracowanie 170 godzin dla stawki 14.50 eur brutto/godz.): ok. 2600 euro brutto/m-c ( 1800 euro netto/m-c)  + Dieta od 880 euro netto/m-c.
Łącznie ok.  2650 euro netto/m-c.
Uwaga! Z powyższej kwoty należy opłacić zakwaterowanie (ok. 500 euro/m-c za pokój jednoosobowy).
ZADANIA:
Prace wstępne , prace malarskie, tapetowanie,  wykończenia , montaż płyt R-G.
Ubranie i obuwie robocze zapewnia nieodpłatnie Pracodawca.
Uwaga! Koszty dojazdu na miejsce wykonywania pracy w Niemczech leżą po stronie Pracownika.WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
niemiecki komunikatywny
zawód malarz lub technolog robot wykończeniowych ( OPCJA 1).

APLIKACJE CV prosimy kierować na: biuro@kozow.eu

miejsce