Magazynier / operator wózka 12 EUR brutto/godz.+Dieta 49 EUR netto/dzien.Niemiecka Umowa o Pracę.Praca NIEMCY.

  • Lokacja:
  • Stawka / h :
    € 12 / brutto/godz.
  • Forma zatrudnienia:
    Tymczasowa
  • Wystawiono:
    3 lata temu
  • Stanowisko:
    Praca fizyczna
  • Ostateczny termin:
    Open
  • Języki:
    German

PRACA – PRACOWNIK MAGAZYNU/OPERATOR WÓZKA  – BERLIN.

Zatrudnimy Pracowników Magazynów do Niemiec.

Zatrudnienie od styczeń 2019.

Miejsce Pracy BERLIN. Praca w Systemie  2 Zmianowym.
PRACODAWCA: Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.
ZADANIA DLA PRACOWNIKÓW:
Przyjęcie Towarów na Magazyn. Komisjonowanie Części Produkcyjnych.
Przepakowywanie/Pakowanie Towarów.Sortowanie Towarów.
Umiejętności w Prowadzeniu Wózków jezdniowych/Widłowych.
WYMAGANIA OD KANDYDATÓW:
Doświadczenie Pracy w Magazynach/Logistyce.
Aktualne Uprawnienia na Wózki Widłowe. Praca w Systemie 2 Zmianowym.
Niemiecki Podstawy ATUT!!
OFERUJEMY:
STAWKA: 12 EUR brutto/godz.+ Dieta 49 EUR netto/dzień przepracowany + Dodatki Branżowe.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.