HYDRAULICY – PRACA – NIEMCY – NIEMIECKI PRACODAWCA – NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ

  • Lokacja:
  • Stawka / h :
    do negocjacji
  • Forma zatrudnienia:
    Stała
  • Wystawiono:
    1 rok temu
  • Stanowisko:
    Monter Wod-Kan-Gaz
  • Ostateczny termin:
    9 lipca 2021
HYDRAULICY – PRACA – NIEMCY – NIEMIECKI PRACODAWCA – NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.
Lokalizacja Pracy  LANDY  : Baden- Wurttemberg,  Bawaria, Hesja.
Niemiecki Pracodawca poszukuje Hydraulików do Pracy do NIEMIEC. Zatrudnienie  od  SIERPIEN 2020.
PRACODAWCA:  Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Pracę.
Oferta Pracy  dla Samodzielnych Hydraulikow i Teamów Dwuosobowych.
OPCJA 1
Dla  Hydraulików z Zawodem lub Listem Czeladniczym:

STAWKA: 16,00 EUR brutto/godz.+ DIETA  8,00 EUR netto/godz.
Pracodawca organizuje Zakwaterowanie . Kwaterę opłaca Pracownik.

STAWKA:14,00 EUR brutto/godz.+ DIETA 1,75 EUR netto/godz.
PRACODAWCA organizuje i opłaca Zakwaterowanie.
OPCJA – 2
Dla Hydraulików bez zawodu i bez Listu Czeladniczego.
STAWKA: 14,00 EUR brutto/godz.+ DIETA 8,00 EUR netto/godz.
Pracodawca organizuje Zakwaterowanie.  Kwaterę opłaca Pracownik.
Ubranie Robocze + Buty Robocze zapewnia Pracodawca Bezpłatnie.
ZADANIA: MONTAŻ SIECI WODA – GAZ – OGRZEWANIE+BIAŁY MONTAŻ.
WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
niemiecki komunikatywny  + doświadczenie w branży,
zawód hydraulik lub list czeladniczy (dotyczy oferty 16 + 8).
 własne auto do wyjazdu nie  jest wymagane!!
Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.
APLIKACJE CV:
www.rekrutacja.kozow.eu    E-mail: biuro@kozow.eu    BIURO T + 48 515 526 657

miejsce