HYDRAULICY – PRACA – NIEMCY – NIEMIECKI PRACODAWCA – NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ

  • Lokacja:
  • Stawka / h :
    do negocjacji
  • Forma zatrudnienia:
    Stała
  • Wystawiono:
    1 rok temu
  • Stanowisko:
    Monter Wod-Kan-Gaz
  • Ostateczny termin:
    20 lipca 2021
Lokalizacja Pracy  LANDY  : Baden – Württemberg,  Bawaria, Hesja.
Niemiecki Pracodawca poszukuje Hydraulików na Projekty Budowlane do NIEMIEC.
Zatrudnienie  od  27.07.2020  , 03.08.2020 i w kolejnych tygodniach.
PRACODAWCA:  Niemiecka Agencja Pracy.
Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.
Oferta Pracy  dla Samodzielnych Hydraulików i Teamów Dwuosobowych.
STAWKA: 14,00 EUR brutto/godz.+ DIETA  7,00 EUR netto/godz.
Pracodawca organizuje Zakwaterowanie . Kwaterę opłaca Pracownik.
Ubranie Robocze + Buty Robocze zapewnia Pracodawca Bezpłatnie.

ZADANIA: MONTAŻ SIECI WODA – GAZ – OGRZEWANIE+BIAŁY MONTAŻ.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
niemiecki komunikatywny  + doświadczenie w branży,
zawód hydraulik lub list czeladniczy  jest wymagany,
własne auto do wyjazdu nie  jest wymagane!!
Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

APLIKACJE CV:
 BIURO T + 48 515 526 657

miejsce